Бур по бетону для важких перфораторів з хвостовиком SDS MAX (СДС МАКС) 20х1000.
Бури SDS-MAX (сдс макс) призначені для виконання професійних робіт з допомогою важких перфораторів вагою від 5-ти кілограм. Вони використовуються з затискним патроном типу SDS-MAX. Ударне буріння отворів з допомогою подібних бурів може здійснюватися:
суцільному бетоні
армованому бетоні
натуральному камені
цегляній кладці
інших матеріалах.
Головною відмінністю є те, що бур SDS-MAX завдяки міцному масивного хвостовика може витримувати великі навантаження, ніж свердла і бури SDS-PLUS , що дозволяє виконувати буріння отворів в бетоні більшої товщини. Тіло свердла виготовлено з міцної легованої сталі 40Х. Твердосплавна напайка виготовлена з побідиту, надтвердої сплаву на основі карбіду вольфраму і кобальту.
Зверніть увагу!
Застосовувати бури завдовжки понад 400 мм можна тільки після заздалегідь просвердлений направляючого отвору глибиною не менше 150 мм.
В нашем магазине крепежа, Вы всегда можете купить бур по бетону для перфоратора SDS MAX 20х1000, как оптом так и в розницу.
Для удобства наших клиентов, мы работаем без перерывов и выходных.
Так же в нашем магазине возможны любые виды оплаты, включая безналичный расчет с НДС (для юр-лиц и предприятий), а так же наложенный платеж (оплата товара после получения на почте).
Если у Вас остались какие либо вопросы касательно крепежа или нашей компании, свяжитесь с нашими менеджерами любым удобным способом.
Мы всегда рады Вам помочь, звоните!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maxidrill |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 20 мм |
| Довжина робочої частини | 940 мм |
| Призначення | По бетону/цеглі/каменю |
| Загальна довжина | 1000 мм |
| Тип | Бур |
| Тип хвостовика | SDS-max |
- Ціна: 1 810,57 ₴
